Suknie Oho wedding są wykonane z wysokiej jakości jedwabiu naturalnego, łącznie z podszewkami.

Jedynym wyjątkiem są koronki, tutaj skład nie jest nam dokładnie znany ponieważ są to materiały z recyklingu.

Tak. Przymiarki w atelier Oho wedding odbywają się w kameralnej atmosferze. Podczas takiego spotkanie mam czas przeznaczony tylko dla Ciebie. Przy dobrej kawie opowiesz mi o swojej wizji, i poprzymierzasz wybrane modele sukienek.  

Na pierwsze spotkanie zarezerwuj sobie min. 1 godzinę, z doświadczenia jednak wiem, że przymiarki to nie łatwe zadanie, dlatego często spędzamy w atelier ok 2 godzin

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Na spokojnie przymierzasz sobie wybrane modele sukienek, rozmawiamy o tym czego pragniesz, a czego się obawiasz.

Wszystkie suknie, które będziesz mierzyć w naszym atelier są modelami pokazowymi w rozmiarze 38. Taki orientacyjny numer pozwoli nam na dokładne ustalenie Twojego rozmiaru. Jeśli tylko będzie to potrzebne zaproponuje Ci  konkretne zmiany i rozwiązania. Jeśli natomiast model pokazowy okaże się zbyt duży, zbyt mały, za długi, za krótki – mam kreatywne sposoby na spięcie i pokazanie, jak powinien wyglądać na Tobie. Dla mnie znacznie ważniejsze od rozmiaru są proporcje i ich najlepsze uchwycenie. To one wpływają na to jak odbieramy dany fason.

Abyś mogła jak najlepiej zobaczyć docelowy efekt prosimy o przyniesienie na spotkanie gładkiej bielizny, cielistej lub ecru, i butów o zbliżonej do docelowej wysokości obcasa. 

I nie zapomnij o dobrym humorze  

Tak oczywiście, wsparcie osób bliskich jest bardzo ważne. Nie polecam jednak by było to więcej niż 3 osoby, wtedy robi się tłum, a ty mogłabyś nie dać rady się skupić. 

Ze względu na ustalany z wyprzedzeniem grafik o podjęcie decyzji proszę  Cię 5-6 miesięcy przed datą ślubu. Po podpisaniu umowy przystępuję  do pracy; wspólnie ustalimy termin zdjęcia miar , omówimy wszystkie szczegóły dotyczące szytego modelu. Ustalimy dogodny tryb szycia, daty kolejnych spotkań, a następnie wymodelujemy dla Ciebie – zwykle podczas 2-3 przymiarek – tworzoną na miarę suknię. 

Napisz do mnie, a na pewno zrobię wszystko by udało się uszyć suknie dla Ciebie w krótszym terminie. 😉 

Suknia szyta na miarę oznacza to, że modele z kolekcji Oho wedding, będą dopasowywane do Twojej sylwetki. W tego typu poprawki wchodzą m.in długośći/szerokości rękawów, długość talii  długości oraz proporcje sukienki. 

Gdy już wybierzesz swój model i podejmiesz decyzję o szyciu  sukni Oho wedding  podpiszemy Umowę i poprosimy Cię o wpłatę zadatku, 30% od ceny sukni.  Na takim spotkaniu dobieramy już koronkę z której będzie uszyta sukienka. Następnie wypiszemy wszelkie szczegóły zmian w projekcie, omówimy daty przymiarek i tryb szycia.

Na pierwszej przymiarce, mamy gotowy prototyp możemy dopasowywać głębokości dekoltów, ostateczną długości itp. Należy mieć w tedy już ze sobą docelowe buty oraz bieliznę. 

Na drugiej przymiarce, sprawdzamy czy wszystko jest idealnie, jeśli jest taka konieczność wprowadzamy kolejne poprawki. Zazwyczaj potrzebujemy 2-3 przymiarek, chyba że są to projekty indywidualne wtedy możliwe jest że będziemy potrzebować więcej spotkań.

Przy odbiorzę sukni, sprawdzamy ostatecznie czy wszystko jest idealnie Wtedy również wpłacana jest pozostała kwota. 

Tak oczywiście, napisz lub zadzwoń do mnie. Wszystko Ci opowiem. 

Ceny sukien zaczynają się od 3400zł do 5700zł.